NAČELNIK OPĆINE DOBOJ JUG U POSJETI OPĆINSKOM NAČELNIKU, HAŠIMU MUJANOVIĆU

DSC 1108

Protekle sedmice Općinu Zavidoviću i općinskog načelnika, Hašima Mujanovića posjetio je općinski načelnik Općine Doboj Jug, Mirnes Tukić. Povod ove posjete prije svega bilo je lično upoznavanje kao i razmjena iskustava u dosadašnjem radu. Razgovaralo se o trenutnim aktivnostima i aktuelnoj situaciji ove dvije Općine. Pored stanja u našim općinama načelnici su se dotakli i stanja u Zeničko-dobojskom kantonu i odnosu kantona prema našim općinama. Cilj nam je nastaviti dosadašnju saradnju u razmjeni iskustava i pronalaženju najefikasnijih mehanizama djelovanja u zajednici kao i primjerima iz prakse koji se mogu primjeniti za svaku od naših općina a u svrhu što bolje realizacije projekata i ideja koji su planirani za naredni period, istakli su općinski načelnici, Hašim Mujanović i Mirnes Tukić.   

 

Podjelite ovu vijest: