URUČENE NAGRADE POSEBNO NADARENIM STUDENTIMA

Picture 351-33

Dana 19.07.2013. godine (petak) u prostorijama Općine Zavidovići, Općinski načelnik upriličio je prijem 12 posebno nadarenih studenata sa područja naše općine. Nakon uvodnog obraćanja Općinskog načelnika, te uručenja diploma i novčanih nagrada u iznosu od 450 KM, uslijedio je opušteni razgovor u kome su studenti imali priliku da razmijene svoja iskustva i mišljenja sa Općinskim načelnikom i njegovim saradnicima, a sam Općinski načelnik, gospodin Suad Omerašević, nije propustio priliku pohvaliti studente za njihov uspijeh i ohrabriti ih u nastojanjima da istraju na dobrom putu da postanu nosioci sveukupnog razvoja našeg društva.

Picture 346-33

Ovo je već peta godina zaredom u kojioj Općina Zavidovići nagrađuje posebno nadarene studente. Čast da se nađu među najodabranijima, ove godine imali su studenti sa prosjekom ocjena od 8,8 i više, a njihova cijenjena imena su: Mugdim Alihodžić, Haris Hodžić, Melina Zvekić, Jasmina Džafić, Sedina Aličković, Selma Mustafić, Anela Hasičić, Aldina Ćatić, Edna Džebić, Dinka Muratović, Dijana Polić i Elvisa Buljubašić

Podjelite ovu vijest: