Konačna lista kandidata prijavljenih na Oglas za raspodjelu sredstava sa Transfera za posebno nadarene studente za akademsku 2016/2017. godinu

 

 

BOSNA I HERCEGOVINA

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

ZENIČKO-DOBOJSKI KANTON

OPĆINA ZAVIDOVIĆI

OPĆINSKINAČELNIK

Komisija za provođenje Oglasa za raspodjelu sredstava sa Transfera za posebno nadarene studente za akademsku 2016/2017.godinu

Broj: 02-14-2913/17

Dana,31.08.2017. god.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONAČNA RANG LISTA

 

Kandidata prijavljenih na Oglas za raspodjelu sredstava sa Transfera za posebno nadarene studente

 

za akademsku 2016/2017. godinu

 

KANDIDATI KOJI ISPUNJAVAJU USLOVE OGLASA

 

R.B.

 

 Prezime, ime roditelja,i ime

Fakultet i godina studija

Prosjek

ocjena

Broj bodova

1.

Frkatović, Hasan, Azra

Fakultet za genetiku i bioinžinjering-Sarajevo, II ciklus ,II godina

9,83

55,15

2.

Džebić, Edin, Medina

Elektrotehnički fakultet- Univerzitet u Edinburgu, II ciklus, II godina

9,77

55,15

3.

Mehić, Hašim, Berina

Islamsko pedagoški fakultet-Zenica, apsolvent I ciklusa

10

54,00

4.

Avdić, Hasan, Aida

Medicinski fakulte-Tuzla, VI godina

9,20

54,00

5.

Hodžić, Mirsad, Lejla

Fakultet- Američka škola za državnu upravu- AUBiH Sarajevo, I ciklus, IV godina 

9,98

53,9

6.

Mačak, Šemsudin, Jelena

Fakultet strojarstva i brodogradnje-Zagreb,  II ciklus, II godina

9,52

53,60

7.

Domozin, Majda, Belma

Fakultet prirodnih i tehničkih nauka- IUS Sarajevo, I ciklus, III godina

9,84

53,20

8.

Husić, Safet, Admira

Elektrotehnički fakultet-Sarajevo, II ciklus, I godina

9,60

52,00

9.

Halilčević, Hamdo, Selma

Fakultet prirodnih i tehničkih nauka-IUS Sarajevo,I ciklus, III godina

9,74

51,70

         

10.

Krajnić, Safet, Zerina

Ekonomski fakultet-  Zenica, II ciklus, I godina

9,10

51,50

11.

Alihodžić, Idriz, Fatima

Fakultet prirodnih i tehničkih nauka- IUS Sarajevo, I ciklus, IV godina

9,25

50,25

 

12.

Kovačić, Mustafa, Merima

Fakultet političkih nauka-Sarajevo, II ciklus, II godina

9,02

51,10

13.

Fehrić, Safet, Armin

Fakultet za inžinjering i informacijske studije, IBU Sarajevo, I ciklus, II godina

9,62

50,00

14.

Avdić, Almin, Edina

Pravni fakulte-Sarajevo, I ciklus, IV godina

9,19

49,95

15.

Džaferović, Zijad, Emina

Fakultet prirodnih i tehničkih nauka-IUS Sarajevo, I ciklus, III godina

9,33

49,65

16.

Čamdžić, Mirsad, Anida

Edukacijski fakultet- IBU Sarajevo, I ciklus, II godina

9,52

49,60

17.

Maličbegović, Enes, Anis

Pravni fakultet-Zenica, I ciklus, IV godina

9,02

45,10

18.

Memišević, Esad, Belmin

Fakultet za inžinjering i informacijske studije-IBU Sarajevo, II ciklus, I godina

9,01

49,05

19.

Ahmić, Adem, Azra

Ekonomski fakultet- Zenica, I ciklus, IV godina

9,00

49,00

20.

Šijerkić, Mehmed, Berina

Edukacijski fakultet-IBU Sarajevo,I ciklus, II godina

9,33

48,65

21.

Burkić, Zijad, Semra

Prirodno matematički fakultet-Sarajevo, I ciklus, II godina

9,22

48,10

22.

Halilović, Jusuf, Azra

Ekonomski fakultet –Tuzla, I ciklus , III godina

9,10

48,50

  23.

Huskić, Neziruddin Edin, Envera

Prirodno matematički fakultet-Sarajevo, I ciklus, II godina

9,00

47,00

 

                         

                         KOMISIJA

                                                   1. Muhić Minka, predsjednik

                                                        2.  Mehinagić Nadina, član

                                                        3.  Merdanović Asima, član

 

Podjelite ovu vijest: